O mnie

O mnie i mojej misji

Nazywam się Małgosia. Jestem nomadycznym podróżnikiem, dyplomowanym nauczycielem angielskiego oraz doświadczonym mentorem przy zmianach w życiu z podstawami w globalnym coachingu. Oprócz angielskiego, znam też biegle hiszpański i włoski. Porozumiewam się też po francusku i niemiecku. Pasja do nauki języków obcych oraz to, że uwielbiam w nich mówić pozwoliły mi stworzyć skuteczne metody nauki, które Ci chętnie pokażę podczas zajęć ze mną.

Większość mojego dorosłego życia, bo aż 16 lat spędziłam mieszkając w 10 ciu krajach na czterech kontynentach. Były to kolejno Włochy, Hiszpania, Kolumbia, Szkocja, Anglia, Niemcy, Madagaskar, Wietnam i Tajlandia. Jak widać, zaczynałam ‘od początku’, wiele razy, więc wiem,’ jak to jest’ i bardzo dobrze znam to uczucie strachu towarzyszące przy każdej przeprowadzce lub wyjazdowi w nieznane.

Z przyjemnością pomogę Ci nauczyć się angielskiego lub określić się, jeśli czujesz, że błądzisz i ‘szukasz siebie’. Z moją pomocą poczujesz pewność, że dasz sobie radę gdziekolwiek jesteś.