Angielski do Pracy + Lekcje z Native’m

ANGIELSKI DO PRACY + LEKCJE Z NATIVE’M – Poziom Średnio-zaawansowany.

UWAGA: DARMOWA LEKCJA PRÓBNA 45 MINUT

  • ‘Wszystko’ rozumiesz, ale kiedy już masz mówić, to nie możesz poprawnie złożyć zdania?
  • Stresujesz się przed ważnymi spotkaniami w pracy i myślisz, że robisz z siebie pośmiewisko, ponieważ Twoi koledzy mówią lepiej po angielsku?
  • Myślisz, że jesteś już ‘za stara/y’, aby nauczyć się tego języka?

Nie jesteś. Nie robisz z siebie pośmiewiska. I dobrze, że dużo rozumiesz. Zapewniam Cię, że żaden native speaker nie będzie osądzał Cię po tym, jak mówisz po angielsku. On raczej doceni to, że się starasz!

Wiem to na pewno, bo od paru lat pracuję z Polakami, którzy przełamali przy mnie wewnętrzne blokady przed mówieniem, otworzyli się na siebie i zyskali pewność siebie.
Moje lekcje angielskiego to nie tylko typowe nauczanie. To przede wszystkim mentoring kulturowy. Uczę tak, jak mówi się w Wielkiej Brytanii, ponieważ spędziłam tam 9 lat, gdzie pracowałam głównie w międzynarodowych firmach. Natomiast dzięki podróżom i temu, że non-stop się kształcę jako nauczyciel, znam też inne angielskie akcenty.
Dodatkowo mam dla Ciebie w pakiecie Native’a z Ameryki, który pomoże poczuć Ci się jak English Language Hero!

To są lekcje angielskiego połączone z mentoringiem kulturowym. Przygotuję Cię do ważnych spotkań biznesowych z obcokrajowcami. Zaczniesz lekcje ze mną, a kiedy poczujesz się pewniej, pomogę Ci wyjść ze strefy komfortu i zorganizuję lekcje z nativem.

Oboje pracujemy tak, abyś przede wszystkim poczuł/a się pewnie mówiąc po angielsku.

Napisz lub zadzwoń do mnie, aby umówić się na darmową lekcję próbną / konsultację.