Angielski do Pracy + Lekcje z Native’m

‘Wszystko’ rozumiesz, ale kiedy już masz mówić, to nie możesz poprawnie złożyć zdania?

  • Stresujesz się przed ważnymi spotkaniami w pracy i myślisz, że robisz z siebie pośmiewisko, ponieważ Twoi koledzy mówią lepiej po angielsku?
  • Myślisz, że jesteś już ‘za stara/y’, aby nauczyć się tego języka?

Nie jesteś. Nie robisz z siebie pośmiewiska. I dobrze, że dużo rozumiesz. Zapewniam Cię, że żaden native speaker nie będzie osądzał Cię po tym, jak mówisz po angielsku. On raczej doceni to, że się starasz!

Wiem to na pewno, bo od paru lat pracuję z Polakami, którzy przełamali przy mnie wewnętrzne blokady przed mówieniem, otworzyli się na siebie i zyskali pewność siebie.
Moje lekcje angielskiego to nie tylko typowe nauczanie gamatycznych reguł i nowego słownictwa. To również mentoring kulturowy. Co to znaczy? Otóż to, że uczę tak, jak mówi się w Wielkiej Brytanii, ponieważ spędziłam tam 9 lat, gdzie pracowałam głównie w międzynarodowych firmach  takich jak IBM i Vodafone oraz w działach sprzedaży w SME (Small Medium Enterprise).

Natomiast dzięki podróżom, znajomym na całym świecie i temu, że non-stop się kształcę jako nauczyciel, jestem w stanie doradzić Ci jak rozmawiać z obcokrajowcami podczas zarówno spotkań biznesowych jak i towarzyskich.

Ten pakiet lekcji angielskiego połączony jest z wiedzą o różnicach kulturowych; jak je rozpoznawać i wykorzystać do nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

Oprócz płynności w mówieniu otrzymasz także:

  • Przygotowanie do ważnych spotkań biznesowych z obcokrajowcami.
  • Wiedzę jak pisać i odpowiadać na maile.
  • Praktykę jak przeprowadzić tele konferencję oraz zbiorowe video rozmowy na Zoom.

Dodatkowo mam dla Ciebie w pakiecie Native’a z Ameryki, który pomoże poczuć Ci się jak English Language Hero!

Pomogę Ci wyjść ze strefy komfortu, a aby te że mną umiejętności przetestujesz na bonusowych lekcjach z nativem.

Pracujemy tak, abyś przede wszystkim poczuł/a się pewnie mówiąc po angielsku.

Napisz lub zadzwoń do mnie, aby umówić się na lekcję próbną!