Make Friends not War – Colombia

Make Friends not War – Colombia September 16, 2020Leave a comment

Oto Tatiana i ja.

Tatiana pochodzi z Kolumbii. Przybyła do Polski, gdzie będzie studiować w Warszawie nauki społeczne o tematyce pokoju na świecie. W kolumbijskiej stolicy, Bogocie Tatiana pracowała ze świadkami zbrodni wojskowej hunty zwanej Guerilla.

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z tematem, od paru dekad Kolumbia zagłębiona jest w konflikcie zbrojnym z lokalną huntą wojskową zwaną Guerilla. Porwania, przemoc, morderstwa i tak dalej. Nie łatwy temat i jak poczyta się o nim więcej to i się doceni, że mieszka się w pokojowym miejscu na świecie!

Biorąc pod uwagę moją misję MAKE FRIENDS NOT WAR, nie mogłam znaleźć lepszej koleżanki do cieszenia się razem Warszawą! 💙

 

Make Friends not War to mój osobisty projekt, w którym chcę pokazać, że możemy budować pokój  na świecie w kreowaniu i utrzymywaniu kontaktów oraz szukaniu wspólnych wartości z ludźmi różnych narodowości. 

Napisz do mnie, jeśli masz ochotę mnie wspomóc w rozprzestrzenianiu tego pozytywnego przekazu. Sami nie zmienimy świata, ale razem już tak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *