FAQs

Lekcje językowe

Jak wyglądają lekcje?

Bez względu na to, z jakiego poziomu zaczynamy, lekcje są intensywne, energetyczne i dostarczone w bardzo werbalnej formie. 

 

Dla uczniów początkujących, nauczanie polega na metodzie skojarzeń w mówieniu, dlatego też uczeń jest w stanie składać swoje pierwsze bardzo proste zdania praktycznie od pierwszych lekcji. 

Każda lekcja trwa 60 minut.

 

If you also put the work in, expect to be able understading about 30-50% of langauge in everyday use and find yourself comfortable making simple dilogues. It obviously depends on your current level of language. That's being said, we work lots on your confidence and breaking down self-limiting beliefs.

Jakie rezultaty osiągnę po np 3-5 miesiącach nauki z Tobą?

Jeśli z Twojej strony pokażesz determinację oraz włożysz pracę w naukę, możesz śmiało oczekiwać, że będziesz rozumieć około 30-50% codziennej mowy oraz czuć się wygodnie przeprowadzając proste dialogi. 

 

Aby tak się stało, pracujemy też dużo nad Twoją pewnością siebie oraz rozpoznaniem i pokonaniem wewnętrznych blokujących Cię przekonań. 

Jak często są lekcje?

Tak często, jak potrzebujesz. Zazwyczaj uczniowie decydują się na 1 lub 2 lekcje w tygodniu. Natomiast jeśli potrzebujesz krótszej, z przyjemnością Ci pomogę.

Czy używasz podręcznika?

Materiały do nauki zależą od stylu nauki ucznia oraz jego preferencji. Dla uczniów, którzy uczą się wizualnie używamy rysunków oraz ilustracji, dla tych, którzy wolą słuchać, dużo powtórek słownictwa. 

 

Generalnie nie idziemy typowym książkowym kursem. Decydujemy jakiego słownictwa potrzebujemy i na tym się skupiamy. 

Kto skorzysta najwięcej z Twoich lekcji?

  • ☆ Każdy, kto chciałby poczuć się komfortowo i pewnie siebie mówiąc po angielsku oraz każdy, komu przydadzą się podstawy włoskiego lub hiszpańskiego. ☆ Każdy, kto chciałby wznieść swój angielski na wyższym poziom bądź spróbować Business English lub kombinacji angielskiego i mentoringu.☆ Każdy, kto planuje przeprowadzkę za granicę, gdzie używa się tych języków i chce mieć ‘miękkie lądowanie’. ☆ Każdy, kto ma partnera bądź partnerkę z Włoch, krajów Anglosaskich lub hiszpańsko-języcznych. ☆ Każdy, kto po prostu wyjeżdża na wakacje bądź w dłuższą podróż i zależy mu na porozumiewania się z miejscową ludnością. 

Czy można odwoływać lekcje, jeśli tak, na jakich zasadach?

Jestem bardzo elastyczna. Zazwyczaj nadrabiamy lekcję w następnym tygodniu. Lekcja nieodpłatnie może przypaść tylko 

raz. Jeśli to ja z jakiegos powodu nie będę w stanie jej odbyć, oczywiście nadrabiam to oferując jedną lekcję gratis.

Jakie są dostępne formy płatności?

Przelew na konto polskie lub brytyjskie firmowe The Alternative Ideas. Obie formy nie wymagają dodatkowych opłat za transakcję.

Ile kosztują lekcje?

Ceny są zróżnicowane i zależą od wykupionej ilosci lekcji na raz oraz języka. Dostępne pakiety to 5 lub 10 lekcji. 

Nie udzielam lekcji pojedynczych z wyjątkiem bezpłatnej pierwszej lekcji i zarazem konsultacji.

Coaching - The Ultimate Dream Hunt

Dla kogo jest ten program?

To krótki program coachingowy dostępny dla każdego, kto czuje się trochę zagubiony i nie do końca jest pewny, co chciałby robić w życiu, gdzie pracować, dokąd wyjechać, dać sobie po prostu szansę na zmianę. 

Jakich rezultatów mogę się spodziewać?

Klarowności dokąd zmierzasz, energii aby wykonać ten pierwszy krok oraz tego, że zdasz sobie sprawę z tego, jakie masz opcje. 

Jak wygląda taki program?

Będę zadawać dużo pytań. Od czasu do czasu zrobimy burzę mózgów. Będziemy się notorycznie inspirować i przede wszystkim dobrze bawić. 

 

The Ultimate Dream Hunt to 3 sesje po 1.30

min każda, które są prowadzone w formie luźnej rozmowy aczkolwiek zachowana jest w niej dynamika potrzebna do przemiany.

Ile kosztuje ten program?

Program kosztuje £100 płatne z góry.

ANGIELSKI +CV

Dla kogo jest ten program? Jaki poziom angielskiego powinnam / powinienem mieć?

To program dla każdego, kto chciałby zmienić swoją pracę, pozycję bądź miejsce zatrudnienia. Skierowany jest też do osób, które chcą w związku z tym wyjechać za granicę lub mieszkają już poza Polską. Skorzystają na nim bardzo Polacy zamieszkali w UK.

 

Ze względu na to, że program nastawiony jest na zdobycie pracy z językiem angielskim, należy mieć poziom języka na minium B1 lub B2.

Co otrzymam oraz co będę konkretnie mieć po skończonej współpracy?

Profesjonalnie napisane CV, list motywacyjny, w razie potrzeby krótkie BIO bądź określoną ‘Elevator Pitch’. Dodatkowo również wsparcie podczas programu oraz miesiac po nim. 

Jak długo trwa opracowanie takiego CV?

Jeśli posiadasz już napisane CV i po prostu trzeba je zaktualizować może to być kwestia jednej sesji. Najczęściej jednak piszemy taki dokument od nowa, ponownie go weryfikujemy i doskonalimy na bieżąco, Co zazwyczaj zajmuje mniej więcej 3-4 sesje. Podczas tego czasu rownolegle idziemy z programem i wzbogacamy wiedzę oraz uczymy się pewności siebie.

Co muszę wiedzieć przed rozpoczęciem pracy?

Jeśli masz już określone, jakiej pracy szukasz po prostu będziemy się do tego przygotowywać. Dobrze by było, gdybyś zrobił research o roli, o którą się starasz bądź firmy do której aplikujesz.

 

Jeśli nie za bardzo wiesz, w którą stronę ruszyć, pomogę Ci obrać kierunek. 

Czy muszę wiedzieć o jaką pracę się staram przed rozpoczęciem programu?

Niekoniecznie. Oczywiście jeśli wiesz będziemy działać jak opisane w odpowiedzi na powyższe  pytanie. 

Czy przygotowujesz tez do rozmowy kwalifikacyjne?

Oczywiście. Jest to nieodzowną częścią programu. 

Ile kosztuje taka przyjemność?

Program składa się z 12 sesji po 60 min każda, jest płatny z góry w kwocie £300.