Angielski + Własny biznes

STWÓRZ WŁASNY BIZNES

Od wielu lat marzyłam o tym, by mieć własny biznes. Nie wiedziałam jeszcze dokładnie, co takiego chciałabym robić, wiedziałam tylko, że będzie to coś w zakresie coachingu, innymi słowy, pomocy ludziom w drodze do odnalezienia ich ścieżki życiowej. W tamtym okresie mieszkałam jeszcze w Anglii, gdzie pracowałam w dziale HR małej, dobrze zarządzanej firmie telemarketingowej, studiowałam coaching na londyńskiej The Coaching Academy i próbowałam swoich pierwszych sił w blogowaniu.

Choć miałam dość wygodne życie i byłam w domu piętnaście po piątej, to w głębi czułam, że chciałabym pracować na własnych warunkach. Kręciłam się z tymi myślami w kółko. Aż przysłowiowego pewnego dnia sprawy nabrały szybki obrót.

Z miesiąca na miesiąc zapragnęłam kompletnej zmiany życiowej. Chciałam nie tylko zamiany pracy, przejścia na własne, ale przede wszystkim zmiany otoczenia, kraju i może podświadomie, wyjścia ze strefy komfortu.

To co teraz napiszę, zabrzmi jak na wariackich papierach, ale przysięgam, że dokładnie tak było: dałam wypowiedzenie z pracy i zorganizowałam sobie wyjazd na trzy miesiące na Madagaskar. Dlaczego akurat tam? Tak, poprostu, bo zawsze chciałam tam pojechać. To tam zaczełam stawiać swoje pierwsze kroki w coachingu oraz nauczaniu angielskiego.

Po Madagaskarze był Wietnam i podróż do Kambodży. Potem angaż w wietnamskich szkołach na posadę nauczyciela angielskiego. Pracowałam tam przez rok, aby ze zmęczenia spowodowanego codzienną jazdą skuterem w spalinach Sajgonu odsapnąć na malowniczej tajskiej wyspie Koh Tao, gdzie narodziła się idea mojej firmy: The Alternative Ideas.

Z Tajlandii wróciłam do Polski, gdzie na samym początku nie mogłam się zupełnie odnaleźć i nie za bardzo wiedziałam, w którą stronę mam zmierzać. Po paru miesiącach prób nawiązania współpracy z małymi przedsiębiorcami i przeprowadzce do Warszawy dotarło do mnie, że to już ten czas, kiedy można iść ‘na swoje’…

 

Chciałabym Ci zaoferować pakiet coachingowy w niepowtarzalnej kombinacji – Angielski dla osób, które chcą stworzyć własny biznes. Co to dokładnie oznacza?

Będziemy po angielsku (lub mieszając polski z angielskim, który sobie przy okazji podciągniesz) eksplorować twoje możliwości, testować pomysł na biznes oraz uczyć się związanego z nim słownictwa.

Rok 2020 pokazał, nam, że czas na zmiany, które tak dawno wielu z nas odkładało. W tym, zmiany zawodowe oraz przejście na tryb pracy zdalnej.

Może to akurat sygnał dla Ciebie, aby założyć działalność online?

Angielski dla przedsiębiorców jest dla Ciebie jeśli:

  • Od dawna marzysz, aby ‘pójść na swoje”, ale nie wiesz co dokładnie mógłbyś robić.
  • Wróciłeś/aś właśnie z emigracji i szukasz pomysłu na siebie.
  • Wypalasz się zawodowo. Czujesz, że czas na zmiany, ale nie wiesz jak ruszyć do przodu.
  • Chcesz otworzyć biznes online.

Ten program jest również dla Ciebie, jeśli:

  • Masz pomysł na biznes, ale boisz się, że może nie wyjść.
  • Od lat szukasz swojej drogi i zaczynasz się coraz bardziej frustrować, że nie wiesz, jak zawodowo spełnić się w życiu.
  • Marzysz o zmianie pracy, przebranżowieniu, przeprowadzce do innego kraju, ale nie wiesz jak oraz masz kompletną pustkę w głowie.

Co otrzymujesz?

  • Intensywne sesje coachingowe po 60 minut każda.
  • Wiedzę o tym gdzie szukać wskazówek do logistyki Twojego biznesu – razem przeszukamy internet po angielsku.
  • Wiedzę o tym, jak napisać ofertę do klienta, maile i kontent na media społecznościowe.