Jak najlepiej wykorzystać czas kwarantanny? 

Jak najlepiej wykorzystać czas kwarantanny?  April 7, 2020Leave a comment

Jest kilka następujących rzeczy, które będą się  działy właśnie teraz, w tym wyjątkowym dla nas czasie:

☆Niektórzy z nas zanurzeni w strachu o przyszłość i panice nie będą w stanie skupić się na pracy, nie będą mogli spać i przestać się martwić. Stracili już pracę, bądź prawdopodobnie ją stracą. Nie mają żadnego konkretnego planu zabezpieczającego ich przyszłość.

☆Niektórzy z nas staną w twarz ze swoimi problemami zdrowotnymi lub będą musieli wspierać w cierpieniu swoich bliskich. Boją się, że nie podołają.

☆Niektórzy z nas będą kontynuować pracę jak do tej pory, nadal z biura, lub już w domowym zaciszu, ale będą się czuli tą pracą przytłoczeni. Dodatkowo trudno im będzie poradzić sobie z faktem, że nie mogą po prostu żyć jak do tej pory – wychodząc na zewnątrz, aby złapać równowagę. 

☆Niektórzy z nas będą dostrzegać w tym wszystkim możliwości na stworzenie nowego biznesu, nauczenie się czegoś nowego, pracę nad sobą, bądź otwarcie się na ‘nową przyszłość’. 

 

W której grupie osób aktualnie się znajdujesz? 

Chciałam Ci powiedzieć, że bez względu na to w jakim jesteś obecnie miejscu, zawsze masz możliwość ruszenia do przodu. Możesz przez przejść przez ten wyjątkowy okres ze spokojną  głową. 

Nazywam się Małgosia i odbudowywałam siebie jedenaście razy. Dlaczego akurat jedenaście? Bo zmieniałam kraje zamieszkania jedenaście razy, dla pracy, związku, wolontariatu, podróży po świecie, zaczynania od nowa oraz przebranżowania. W efekcie, pomimo obecnych zawirowań na świecie mam się całkiem dobrze. Trzymam się zdrowo, dobrze sypiam i widzę dużą szansę dla ludzkości na rozwój.

Chcę Ci pomóc w odnalezieniu się w tej nietypowej sytuacji, uzyskaniu spokoju ducha oraz stworzeniu planu na najbliższą przyszłość. Planu, na który to Ty masz wpływ. Bo choć przyszłości nie da się do końca przewidzieć, można wykorzystać ten czas, teraz. 

Jeśli właśnie straciłaś/eś pracę, bądź obawiasz się, że może to nastąpić, jeśli czujesz, że to jest właśnie ten moment, kiedy możesz zmienić coś w swoim życiu na stałe, napisz do mnie, aby umówić się na darmową konsultację. 

Oferuję niepowtarzalne sesje mentoringowe w jęz polskim, angielskim, hiszpańskim lub włoskim. Będziemy ze sobą tyle, ile będziesz potrzebować, aby poczuć się, że pewnie stąpasz po ziemi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *