Dziś o książce napisanej przez jedną z najlepszych coachów i mentorek, z jaką miałam przyjemność pracować. Agnieszka Brukszo – autorka tejże lektury pod intrygującym tytułem „BrandU” to osoba wyjątkowa. Już wyjaśniam, dlaczego tak uważam.

Kiedy szukam inspirujących ludzi, od których pragnę się czegoś nauczyć, bądź zależy mi na poradzie i wskazówkach od nich, nie patrzę na to co mają, czy gdzie pracują. Patrzę natomiast, jak wygląda ich życie i czy ja, osobiście też chciałabym takie mieć. Patrzę czy są wewnętrznie szczęśliwi z tym życiem i  jak pokonują trudności dnia codziennego, jak myślą i jakich słów używają podczas swoich wypowiedzi. Jeśli rezonuje to ze mną – wchodzę w relację i odliczam godziny do kolejnych spotkań.

Agnieszka jest bez cienia wątpliwości jedną z najbardziej inspirujących osób i skutecznych coachów, z jakimi dane mi było pracować, dlatego wpis na temat jej książki jest dla mnie przyjemnością.

„BrandU”, to praktyczny przewodnik o tym jak zbudować swoją markę osobistą. Co to dokładnie znaczy? Poznać siebie samego, dokopać się do swoich ukrytych talentów, odkryć nowe zasoby energii, które przedstawiają się w formie możliwości na spełnienie i lepszą jakość życia. Z drugiej strony, znaczy to też zbadanie swoich ograniczeń i okiełznanie wad. Zaakceptowanie ich i praca nad nimi w taki sposób, aby stały się naszym powiernikiem, żeby nie powiedzieć, atutem.

Dzięki lekturze odkryjemy również jakie są nasze wartości, co dodaje nam skrzydeł, a także napiszemy swoją własną historię, albowiem ta ma największą moc oddziaływania na życie nasze i bliskich dookoła. Wypełniona konstruktywnymi ćwiczeniami może okazać się doskonałą grą, którą możemy produktywnie wypełnić czas z naszymi przyjaciółmi lub rodziną.

Wyobraźmy sobie, jak wyglądałby świat, kiedy zamiast wydawać w kółko powtarzane osądy, zarówno na swój jak i innych temat, zadawalibyśmy sobie mądre pytania?

Jest to jak najbardziej wykonalne. A BrandU świetnie sprawdzi się w temacie. Nie wspominając już o tym, że pomoże nam w nakreśleniu, bądź nawet odnalezieniu czegoś bezcennego – naszej życiowej misji.

Podziel się