Cross-Cultural Mentoring – Jak może Ci pomóc?

Wiem, że wielu z nas nie lubi słowa coaching. Może bierze się to stąd, że coachów pojawiło się w Polsce jak grzybów po deszczu, a nie wszyscy spełniają oczekiwane standardy. Według mnie, niechęć do coachingu wśród rodaków (i nie tylko!) wywodzi się także z faktu, że nie do końca wiemy, kim jest w ogóle coach i do czego jest nam potrzebny?

O tym, jak wybrać dobrego coacha i przede wszystkim, po czym go poznać, pisałam już w moim artykule na blogu tutaj.

Cross-Cultural Coaching może być rozumiany na wiele sposobów. Od treningów zespołu po uświadamianie rożnic kulturowych, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Czym natomiast jest cross-cultural coaching oraz mentoring z The Alternative Ideas?

​​Cross-cultural coaching i mentoring w zakresie moich usług to wprowadzenie cudzoziemca w codzienną rzeczywistość w obcym kraju. Towarzyszenie mu podczas tej przygody tak, aby cały proces adaptacji był jak najmniej bolesny i jak najszybciej okazał się nie tylko słuszną decyzją, ale również dobrą zabawą.

Mieszkałam w 9 krajach na 4 różnych kontynentach i proces adaptacji do nowego środowiska przerabiałam wielokrotnie, a do tego zazwyczaj robiłam to sama. Wiem, czym jest poczucie odizolowania oraz niskiej wartości związanej z miejscem pochodzenia. Dlatego też chcę być dla Ciebie osobą, z którą zawsze możesz porozmawiać o gnębiących Cię ‚zagranicznych troskach’ oraz zrozumieć różnice kulturowe, które często dzielą nas w kwestii wyjścia do ludzi i porozumiewania się z nimi.

Cross-cultural coaching możemy połączyć z lekcjami języka angielskiego. Jeśli mieszkasz we Włoszech bądź hiszpańsko-języcznych krajach, mogę ci też pomóc w nauce włoskiego i hiszpańskiego. Razem pokonamy kulturowe bariery i sprawimy, aby twój pobyt w obcym kraju stał się ekscytującą przygodą oraz bezcennym doświadczeniem.

Napisz tutaj lub na kontakt@thealternativeideas.pl, aby umówić się na darmową 30-minutową konsultację, podczas której poznamy się i porozmawiamy o tym, jak możemy sprawić, byś jak najszybciej poczuł/a się jak ‚w domu’!

Podziel się