Jak mogę Ci pomóc?

Język angielski:

  • Uczyłeś się angielskiego w szkole, znasz zasady gramatyki, ale kiedy przychodzi do mówienia, ‘blokuje Ci się cały system nerwowy’ i nie potrafisz wydusić z siebie słowa?
  • Mówiłeś kiedyś po angielsku, ale już dawno nie miałeś kontaktu z tym językiem? Czujesz, że powinieneś nadrobić zaległości, bo ‘głupio’ Ci że nie potrafisz odezwać się w międzynarodowym towarzystwie?
  • Wyjechałeś za granicę i dzień w dzień obiecujesz sobie, że zapiszesz się na kurs językowy, jednak Ci nie po drodze do szkoły językowej? Jesteś zapracowany, a po pracy nie masz ochoty ani siły na ćwiczenie angielskiego?’

Napisz do mnie! Dowiedz się jak mogę Ci pomóc lub umów się na darmową, 30-minutową lekcję próbną, podczas której omówimy Twoje cele nauki język angielskiego oraz nauczymy się paru nowych słówek i zwrotów.

Cross-Cultural Coaching:

  • Dostałeś dochodowy kontrakt za granicą, który przyjąłeś bez namysłu, bo przecież ‘takie rzeczy nie zdarzają się codziennie’, ale po przeprowadzce zdałeś sobie sprawę, że w nowym kraju nie jest tak różowo jak wydawało Ci się na początku i trudno znosisz adaptację do nowej rzeczywistości?
  • Przeprowadziłeś się do obcego kraju w poszukiwaniu ‘lepszego życia’ lub w celu sfinansowania swoich marzeń? Tęsknisz za krajem i ciężko zrozumieć Ci różnice kulturowe pomiędzy Polską, a Twoim nowym miejscem? Czujesz się rozczarowany, bo inaczej wyobrażałeś sobie ten pobyt?
  • Wyjechałeś ‘za miłością’ i nagle zdałeś sobie sprawę że jesteś uzależniony od Twojej drugiej połówki i tak naprawdę nie masz swojego życia, bo jeszcze nie czujesz się pewnie w nowym kraju?

Przechodziłam przez wszystkie wymienione sytuacje powyżej. Przez niektóre z nich przechodziłam nawet kilkakrotnie, bowiem przeprowadzałam się z kraju do kraju ponad 10 (tak, dziesięć!) razy, nie licząc drobnych przeprowadzek z miasta do miasta. Rok temu wróciłam do Polski po 16 latach spędzonych za granicą. I tutaj również mogę Ci pomóc. Skontaktuj się ze mną!

Podziel się