Jak mogę Ci pomóc?

The Alternative Ideas Movement

Motto: „Make Friends not War”

Oferta dla Osób Prywatnych (B2C)

Czy chcesz zwiedzać świat tanio i bez zahamowań? Znaleźć własną niszę na biznes, ale nie wiesz co chcesz robić? Starasz się o fajną pracę i potrzebujesz wsparcia pod kątem angielskiego? Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą na temat tego, jak znaleźć swoją misję życiową, pasją do życia i sposobami na ekonomiczne i ciekawe podróżowanie. Wszystko to, możemy zrobić po angielsku, co uczyni nasze lekcje czymś więcej niż nauką samą przez się.

Doświadczysz wyjątkowej interakcji przez Skype lub indywidualnie  w Warszawie, połączonej z umiejętnością odkrywania świata, zawierania przyjaźni z ludźmi z całego globu oraz spełniania marzeń, o których na około mówią Ci: „Tylko nielicznym się to udaje”.

Dlaczego to akurat ja?

Ponieważ zajęcia ze mną, to coś więcej niż lekcje angielskiego. Z przyjemnością potwierdzą moi obecni oraz byli uczniowie. Lekcje, to przede wszystkim trening motywacyjny, podczas którego pokonujemy Twoje wewnętrzne bariery, które blokują Cię przed otworzeniem się na mówienie po angielsku oraz wyjściem do świata i ludzi. To szkoła życia i wsparcie, bo wiem, że nie ma drogi na skróty. Oferuję też bardzo elastyczne godziny oraz umawianie lekcji na bieżąco w korzystnych dla Ciebie pakietach.

*UWAGA: Oferuję również atrakcyjne pakiety lekcji z Native Speaker’em; zaczynasz ze mną, aby ‚się rozkręcić’. Jak już poczujesz się bezpiecznie, oddaję Cię w ręce zaufanego, doświadczonego nauczyciela jęz. angielskiego. Brzmi jak plan?

Oferta dla Firm (B2B)

Jako osoba posiadająca ponad dwunastoletnie doświadczenie multi-kulturowe z zakresu obsługi klienta na różnych obszarach; od butików i małych stoisk po sklepy sieciowe (Sports World) oraz obsługę przez telefon w firmach IT i telekomunikacyjnych (IBM, Vodafone) stworzyłam unikatowy workshop w którym łączę trening z obsługi klienta indywidualnego z nauką funkcjonalnego angielskiego, co owocuje efektywną komunikacją opartą na szacunku i wsparciu podnosząc reputację marki na skalę międzynarodową.

Największą korzyścią ze stałej współpracy jest lojalna, przejrzysta i spójna relacja ze wszystkimi osobami korzystającymi, towarzyszącymi lub interesującymi się Twoją firmą.

Podziel się