Parę lat temu, kiedy jeszcze mieszkałam w Brighton (Anglia), wielu moich angielskich znajomych nie mogło wyjść z podziwu, jak to robiłam, że mimo iż nie zarabiałam zbyt wiele, byłam w stanie nie tylko cieszyć się życiem, ale również odkładać pieniądze na podróże i inne, potrzebne mi rzeczy.

Pewnego popołudnia szłam sobie ulicą i nagle doznałam takiego mini-olśnienia. Dlaczego nie napisać książki, w której podzieliłabym się moimi ‚sekretami’? Postanowiłam, że napiszę poradnik, w którym poruszę kwestie oszczędzania pieniędzy oraz tematy takie jak, co robić kiedy ma się długi, jest się bez pracy i jak podróżować low budget i przy tym ‚przydać się światu’.

Ebook zatytułowany Big Dreams on Small Incomes jest szczególnie przydatny osobom mieszkającym w Wielkiej Brytanii, ponieważ większość zagadnień odnosi się do tamtejszego rynku, aczkolwiek może okazać się pomocny każdemu, kto po prostu chciałby spojrzeć na swoje finanse i styl życia z innej strony niż dotychczas.

Zadedykowałam go Wielkiej Brytanii, jako formę podziękowania, za to że kraj ten dał mi dom, w którym mogłam żyć godnie przez wiele lat.

Dostępny po angielsku możecie zakupić tutaj.

Podziel się