Referencje

Make Friends not War – Wsparcie w nowym kraju
„Ciesze się, że miałam szansę porozmawiać o moich obawach z kimś, kto po prostu je rozumie. Żałuję, że nie miałam możliwości skorzystania z tego typu usługi, kiedy przeprowadzałam się do Londynu 15 lat temu. Zdecydowanie polecam Małgosię.

Joanna Szreder – „OK English” & “The Blond Travels” Blog. (Lisbona)

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Poziom: początkujący 
„Bardzo profesjonalne oraz przyjemne lekcje. Śmiało można polecać każdemu, kto chce się nauczyć języka naprawdę super podejście do ucznia polecam!”

Wojtek Krukowski, uczeń & MMA fighter (Londyn)

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Poziom: średnio-zaawansowany i Coaching Motywcyjny 
„Jeśli chcecie doskonalić swój angielski lub hiszpański w 200% polecam Gosię i lekcje z nią. Koniec z nudą i rutyną. Lekcje można dostosować do swoich potrzeb a energia i pozytywne nastawienie są za darmo ;))  Jeśli nie chce Wam się wychodzić z domu lekcje udzielane są także przez Skype:)))) Jeszcze raz gorąco polecam !

Katarzyna Żakieta, Real Estate Agent (Warszawa)

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Poziom: zaawansowany & Coaching Motywacyjny
„Lekcje z Małgosią to duża dawka wiedzy i pozytywnej energii. Jej życzliwe podejście, pasja i zaangażowanie sprawiają, że z niecierpliwością czeka się na każde kolejne spotkanie. Spontaniczne konwersacje na wiele ciekawych tematów pozwalają wspólnie odkrywać uroki języka angielskiego. 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało!”

Dr Marta Glinecka, Pedagog (Koszalin) 

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Poziom: średnio-zaawansowany & Coaching Poznawczy
„Powiew świeżości! Duża elastyczność godzinowa, ogromna cierpliwość, różnorodne tematy i przede wszystkim własne, interesujące podejście do nauki języka angielskiego. Gramatyka wpleciona w konwersacje, które są głównym punktem każdej lekcji. Zdecydowanie polecam!”.

Daniel Łaski (Rawa Mazowiecka) 

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Wsparcie przed wyjazdem na Islandię
„Małgosia potrafiła dostosować zajęcia do mojego poziomu już na pierwszym spotkaniu. Proponuje różne opcje nauki i mogę się do niej zwrócić o pomoc z językiem w każdej chwili. Dodatkowo pomaga uwierzyć w swoje możliwości i motywuje do działania! Po każdym spotkaniu wychodziłam z nową energią! Dziękuję!

Joanna Korczak, uczennica (Reykjavik)

Make Friends not War –  Lekcje polskiego
„Margarita, jako nauczycielka jest wyjątkowa. Jasno tłumaczy zasady języka, co sprawia, że naprawdę się uczysz. Ponadto, jest świetnym człowiekiem. Polecam Małgosię jako nauczyciela i mentora bez cienia wątpliwości. A właściwie, polecę ją każdemu, kto zamierza zamieszkać w Polsce”.

Pablo Gahona – Chile. Expat mieszkający w Warszawie

Make Friends not War – Wsparcie w reorganizacji relacji z ludźmi
„Jestem osobą, która od jakiegoś czasu korzysta z pomocy mentorów, trenerów i coachów, więc decydując się na współpracę z Małgosią dokładnie wiedziałam czego potrzebuję.
Małgosia przede wszystkim potrafi słuchać. Pomogła mi dostrzec, że warto dbać i robić tez różne rzeczy dla siebie, że warto zamknąć się na chwilę i zastanowić, czego ja potrzebuję. Sesje pozwoliły mi również poukładać swoje myśli pod kątem nastawienia do życia i ludzi”.

Justyna Zembrzuska – Doradca Finansowy (Warszawa)

Make Friends not War – Lekcje angielskiego – Poziom: początkujący
„Niesamowicie pozytywna osoba, z którą lekcje angielskiego to sama przyjemność .Polecam z całego serca!”.

Iwona Świderska, Pracownica Piekarni (Szkocja) 

Podziel się